Gdańsk: doskonała lokalizacja na urlop

Dużo Polaków wielbi polskie morze. Coraz więcej ludzi w miejsce międzynarodowych wyjazdów preferuje urlop nad pięknym Bałtykiem. Wejherowo, Hel, Dąbki – to niektóre miejsca docelowe podróży. Pewna część osób podświadomie pomija Gdańsk, Gdynię i Sopot, czyli Trójmiasto obrazując sobie tłumy przyjezdnych. Lecz przecież mimo popularności Trójmiasta raczej trudno mówić o wyjątkowym tłoku, paraliżującym wygodne zwiedzanie.

Urlop nad polskim morzem: Trójmiasto

Całe Trójmiasto bezsprzecznie warto zwiedzić szczególnie, jeżeli przewidujemy dłuższy wypad nad polskie morze. Urlop w większej miejscowości gwarantuje nam rozmaite alternatywy. Po pierwsze i najważniejsze – przecież nie mamy 100% gwarancji iż przez cały pobyt będziemy mieć słoneczną pogodę. Pobyt w mieście gwarantuje, iż nawet gdy aura nam nie dopisze, z pewnością nie będziemy się nudzić. Cudowne Stare Miasto w Gdańsku to „must-see” dla każdego wielbiciela klimatycznych kawiarenek czy smacznego jedzenia. Trójmiasto to przecież nie tylko Gdańsk Taxi zapewni nam transport do pobliskiego pięknego Sopotu, gdzie będziemy mogli pospacerować po ciekawym Monciaku. Przy okazji można zwiedzić również piękną Gdynię.

Wypoczynek na plaży w Trójmieście

Niektórzy miewają wątpliwości co do plaż w Trójmieście i tego, czy będą one okupowane przez tysiące urlopowiczów. Jak najbardziej znajdziemy miejsca, w których jest raczej tłumnie, a także takie, na których nie znajdziemy tłumów. To znaczy, że każdy może znaleźć miejsce które będzie mu odpowiadać. Urlop nad Bałtykiem zalecany najbardziej wczesnym latem i wczesną jesienią kiedy jest jeszcze pogoda na plażowanie, ale czas urlopowy jeszcze się nie rozpoczął lub już ustał.