Filmowy październik

cameraPaździernik zaowocował w całkiem ciekawe tytuły filmowe. Póki co nie znalazłem jeszcze czasu na wizytę w kinie, ale na pewno niedługo się wybiorę. Interesują mnie przede wszystkim dwa głośne tytuły – Wołyń i Ostatnia rodzina. Do tego pierwszego nastawiłem się trochę sceptycznie. O ile uwielbiam stare kino Wojtka (Wesele to po prostu mistrzostwo) o tyle ostatni film- Pod Nocnym Aniołem wywołał we mnie mieszane uczucia. Z tego co jednak słyszałem recenzję są świetne więc nie mogę go nie zobaczyć.

Tematyka jest bardzo trudna, film ponoć mocno porusza, a nawet dołuje. W podobnym klimacie jest również film Ostatnia Rodzina. Temat zupełnie inny, poruszający relacje międzyludzkie to podobno obraz genialny. Jeszcze nie mam o nim swojego zdania, ale kiedy tylko wrócę z kina to obiecuję, że usiądę do napisania recenzji. Na takie filmy zazwyczaj chodzę sam, łatwiej jest mi skupić się na przekazie.

Jutro wybieram się na zupełnie inny film – Dziewczyna z Pociągu. Bilety kupiła nam moja dziewczyna już kilka dni temu, po przeczytaniu książki. Na całe szczęście książki nie czytałem i nic o niej nie wiem więc spokojnie niczego nie podejrzewam. Moje zdanie z pewnością poznacie. Nie są to może zabawne wywody w stylu Make life harder, ale za to znajdziecie w nich wszystkie informacje, które powinny was interesować. Od technik filmowych po ocenę treści. Wiem, że nie zawsze zgadzacie się z moim zdaniem, ponoć o gustach się nie dyskutuje. Szanuję wasze zdanie, myślę że wy moje też. Mam jednak nadzieję, że chociaż jedna recenzja może okazać się pomocna, a jeśli nie, to po prostu sobie popiszę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *